Nabízíme

Naše chata je oblíbeným místem turistů už více než půl století. Stylové prostředí dřevěné chaty doplňují výhledy do okolních lesů. Nabídneme vám chutné jídlo, kterým se můžete na celodenním výletě posílit v naší restauraci, a příjemné ubytování v klidné lokalitě na dosah krásám přírody.

Chata Jeskyňka je také skvělým místem pro pořádání vašich soukromých akcí, jako jsou školní výlety, víkendové teambuildingy, sportovní soustředění, semináře, oslavy nejrůznějších příležitostí a svatby. 

Ubytování

V chatě Jeskyňka najdete celkem 40 lůžek v deseti pokojích se sociálním zařízením na každém patře a možností až devíti přistýlek.

Cena ubytování je 350 Kč.

Restaurace a bar

V naší restauraci panuje příjemná atmosféra, kterou podtrhuje teplo ohně v kamnech a stylové dřevěné zařízení. Přijďte si k nám dát dobré jídlo, než se vydáte poznávat další půvaby našeho kraje, poseďte po večeři u našeho baru, nebo jen tak relaxujte u televize. 

Snažíme se vařit především z čerstvých surovin z místního trhu. K pití vám nabídneme pivo Šerák a výběr dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.

Soukromé akce

Pokud se chystáte uspořádat společenskou akci nebo oslavu, nabízí vám Jeskyňka příjemnou kombinaci ubytování ve stylových pokojích a společenského prostoru restaurace. Venkovní pódium s osvětlením a posezením můžete využít pro své soukromé účely, ale i pro veřejné kulturní akce.